Hakkımızda

Şirketimiz Yedder Gıda A.Ş. Karaman, Türkiye'de taze meyve ve sebze tedarikçisidir. Müşterilerimiz arasında toptancılar, perakendeciler, ithalatçılar ve ihracatçılar bulunmaktadır. Doğrudan özel çiftçilerden elde edilen çeşitli meyve, narenciye ve sebzeleri tedarik edip bu ürünleri dünyanın ve Türkiye'nin hemen hemen her yerine gönderiyoruz. 100'ün üzerinde farklı meyve, narenciye, sebze ve kuruyemiş içeren kaliteli ürün yelpazemizi müşterilerimize hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz.

Şirketimiz Karaman merkezli ana dağıtım merkezimizden faaliyet göstermektedir. Şirketimiz , tüm yerel çiftçilerle ve çiftliklere uygun ve yakın alanlarda faaliyet göstermekte olup bu da Mersin limanı ve önde gelen havalimanlarından hızlı ihracat yapmamızı sağlamaktadır. Tüm ürünlerimizin nakliyesini uygun koşullarda gerçekleştiriyoruz. Ayrıca müşteri ihtiyaçlarına göre paketleme tesislerimiz de bulunmaktadır.

Danışmanlık

Müşterilerimize meyve, narenciye, kuruyemiş ve sebze ithalat ve ihracatı, iş stratejisi ve diğer öneriler hakkında güncel bilgiler sunuyoruz. Ayrıca mevcut pazar eğilimleri ve bunu kendi yararlarına nasıl en üst düzeye çıkarabilecekleri hakkında fikir veriyoruz. Ekibimiz, hangi adımları atmanız ve nelerden kaçınmanız gerektiği konusunda size tavsiyelerde bulunur. Tüm bilgiler, piyasayla ilgili iyi araştırılmış gerçeklere ve rakamlara dayanmaktadır.

Tedarik

Şirketimiz taze meyve ve sebzeleri en iyi durumda tedarik etmek için gerekli tesislere sahiptir. Tedarik yöntemimiz müşteri talebine, lokasyona, mesafeye ve miktara göre değişmektedir. Ürünlerimizin taşınması kara, hava kargo ve deniz yolu ile yapılmaktadır. Ayrıca palet , kutu , kasa gibi ürünlerimizin uygun şekilde ambalajlanmasını hizmetini sağlıyoruz.

Soğuk Hava Deposu

Ayrıca, ürünlerini gidecekleri yere taşınmasını transfer edilinceye kadar depolamak isteyen müşterilerimize de hizmet sunuyoruz. Soğuk hava deposu hizmetimiz, hijyeni sağlamak için ürünlerin temizlenmesi, paketlenmesi ve depolanmasını içerir. Gıda güvenliği kural ve yönetmeliklerine uymayı öncelik haline getiriyoruz; soğuk depolama, bozulmayı ve mikrobiyal aktiviteyi azaltan düşük bir sıcaklığın korunmasına yardımcı olur. Bu, ürünlerin kalitesini korur ve teslim edilene kadar iyi durumda tutar.

Lojistik

Şirketimiz hava kargo, kamyon veya gemi ile zamanında teslimat, hijyen, paketleme, depolama ve nakliye sağlamaktadır. Ekibimiz, siparişlerinizin lojistik taleplerini karşılamak için iyi donanımlıdır. Bu hizmetlere ayrıca ekibimiz tarafından gerçekleştirilen dokümantasyon ve evrak işleri de dahildir. Tüm siparişlerinizin ve teslimatlarınızın zamanında ve doğru bir şekilde teslim edieceğinden emin olabilirsiniz.